Zákazník

Musím mať v Besterone založený účet, aby som vykonal platbu za tovar?

Nie nemusíte. Na využívanie služby Besteron potrebujete iba internet banking niektorej z podporovaných 11 slovenských bánk. Ak aj nemáte zriadený internet banking, cez službu Besteron môžete zaplatiť aj cez Viamo, Paypal a aj platobnou kartou Visa alebo MasterCard.

Ako prostredníctvom služby Besteron zaplatím za tovar?

Je to jednoduché. V objednávke si ako zákazník zvolíte spôsob platby. Pri prevode na účet si vyberiete platobné tlačidlo vašej banky. V priebehu okamžiku budete presmerovaný do internet bankingu vašej banky. Tam po prihlásení budete mať preddefinovanú sumu za tovar, ktorú platíte,variabilný symbol aj číslo protiúčtu. Preddefinované údaje vám ušetria čas a máte istotu, že všetky údaje sú správne zadané.

Prečo je pre mňa platba cez Besteron výhodná?

Máte istotu, že eshop získa vaše peniaze za objednaný tovar hneď, ako ste zaplatili, čo urýchli expedíciu tovaru a značne sa skráti doba dodania. 

Koľko ma to bude stáť, ak zaplatím cez Besteron?

Absolútne nič, pre zákazníka e-shopu je služba Besteron bez poplatkov.

 
 

Môžem cez Besteron platiť kartou?

Áno, môžete. Besteron podporuje aj platby kartou VISA a MASTERCARD. Samotná platba kartou je jednoduchá, komfortná a u zákazníkov veľmi obľúbená. Nijako sa nelíši od platby kartou tak, ako ju dôverne poznáte.

Ochrana osobných údajov

Obchodník

Developer

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×