Zákazník

Obchodník

V akej banke musím mať zriadený účet, aby som mohol používať Besteron?

Na používanie služby Besteron vám stačí akýkoľvek bankový účet, na zrýchlenie platieb vám však odporúčame mať zriadený účet v jednej našich podporovaných bánk.

Ako mám postupovať, keď som zabudol svoje heslo alebo som si zablokoval prístup do uživateľského účtu služby?

V prípade zabudnutia hesla alebo zablokovania prístupu nás, prosím, kontaktujte na e-mailovej adrese: helpdesk@besteron.sk.

 
 

Ako sa dozviem, že mi niekto cez službu Besteron zaplatil?

Besteron vás o uhradení platby zákazníkom bude informovať hneď niekoľkokrát: notifikáciou v systéme Besteron, e-mailom, prípadne aj SMS notifikáciou. Spôsob, akým chcete byť o platbe informovaný je na vás.

 

Aké platobné možnosti mi Besteron ponúka?

Platby platobnými kartami Visa, MasterCard a Maestro, okamžité platby UniPlatba, ČSOB Platobné tlačidlo, TatraPay, Sporopay, WEBpay či VÚB platby a bankové prevody cez internetové bankovníctvo väčšiny slovenských bánk + Viamo.

 
 

Ako fungujú on-line platby cez Besteron a aký je princíp fungovania platobnej brány?

Platobný systém zabezpečuje realizáciu transakcií prostredníctvom vybraných bezhotovostných platobných metód v priebehu minút alebo sekúnd. Väčšina platieb prebieha online v reálnom čase. Je kombináciou inovatívneho riešenia, vysokej bezpečnosti a vyspelých technológií garantujúcich účinnú podporu pri obchodovaní na internete.

Princíp fungovania platobnej brány a jednotlivých metód platby je graficky prehľadne znázornený aj na našej domovskej stránke.

Aké sú poplatky za používanie služby Besteron?

Zvoliť si môžete jeden z vybraných programov. Viac informácií nájdete v našom prehľadnom cenníku. Nečakajte žiadne iné skryté, ani dodatočné poplatky. Implementácia služby Besteron je takisto bez poplatkov. Ak nie ste rozhodnutý, ktorý z troch programov sa vám hodí, kontaktujte nás, radi a ochotne vám poradíme.

 

Akým spôsobom sa strhávajú poplatky?

Poplatky sa strhávajú z každej transakcie. Na konci mesiaca navyše dostanete výpis, ktorý zároveň slúži aj ako faktúra. Určite oceníte podrobnosť a prehľadnosť výpisu. Všetky podrobné informácie nájdete aj na našich VOP

 

Ako si môžem skontrolovať aktuálny obrat na svojom účte?

Aktuálny obrat, súhrn poplatkov a ďalšie informácie o sprostredkovaných transakciách nájdete po prihlásení sa do vlastnej administrácie služby Besteron.

 
 

Existuje demoverzia, kde si môžem službu Besteron vyskúšať?

Demoverziu platobnej brány Besteron si môžete vyskúšať na tomto mieste. Presvedčete sa o tom, aký jednoduchý je proces platby cez Besteron.

 

V čom sa najviac odlišujete od konkurencie?

Besteron je najrýchlejšia platobná brána v rámci Slovenska a Česka. Naša platobná brána dokáže sprostredkovať platbu priamo na bankový účet (nie na virtuálny účet) eshopu do niekoľkých minút od momentu zaplatenia zákazníka. Najneskôr posielame platby “do večera”. Tieto výhody vytvárajú z Besteronu poprednú modernú platobnú bránu 21. storočia.

Developer

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×