Ing. Matej Bies: Menej zrušených objednávok, lepší cashflow, Besteron je jasná voľba pre náš eshop.

Ako dlho podnikáte s topánkami v oblasti e-commerce?
 
E-shop topanky.sk vznikol v roku 2011. Od tej doby sme sa dokázali vypracovať na stredne veľký e-shop s desiatkami objednávok denne. Náš e-shop bol od začiatku zameraný najmä na štýlové ženy, ktoré sa chceli odlíšiť a zaujať módnou obuvou. V časoch, kedy sme začínali, neexistovalo veľa e-shopov s tak širokou ponukou módnej obuvi, ako dnes.  Aj preto sa nám podarilo naplniť náš cieľ, naše motto – „sen pre vaše nohy“. Priniesli sme na Slovensko mnohé trendy a snažíme sa v tom pokračovať.
 
Väčšina zákazníkov vo vašom e-shope sú teda ženy. Majú aj nejaké špeciálne návyky, ktoré sa odrážajú u vás na webe.
 
V dnešnej dobe, kedy je v online biznise veľmi veľká konkurencia, si mnoho zákazníkov trpezlivo hľadá „svoj produkt“ na mnohých stránkach. Zákazníci si porovnávajú cenu, zaujíma ich celkový servis a kvalita. U žien je to však trošku iné – pri rozhodovaní často preváži emócia, a tú sa  snažíme vyvolať. Nielen pekným dizajnom webu, krásnymi fotkami, ale v nekonečnom rade, nádherným produktom.
 
Aké formy platieb vo svojom e-shope preferujete?
 
Jednoznačne preferujeme platbu prevodom vopred. Pre nás to predstavuje znížené, resp. takmer nulové riziko neprebratia zásielky a rovnako aj lacnejšie doručenie. Najprv však naši klienti preferovali dobierku. Tento trend sa však postupom času menil a za posledné dva roky vystúpila do popredia online platba, čomu sa veľmi tešíme.
 
Na Slovensko prichádza nová služba Besteron. V čom vidíte jej výhody oproti konkurencii?
 
Besteronu držíme palce, pretože nám príde skutočne inovatívny. Veľmi nám vyhovuje jeho jednoduchosť a prehľadnosť, či už pre e-shop, alebo pre samotného zákazníka. Implementácia bola pomerne jednoduchá. Peniaze od zákazníkov budeme na svoj účet prijímať takmer hneď, čo je obrovská výhoda oproti konkurencii. Už sa neviem dočkať, kedy službu spustíme.
 
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×