Pavol Biely: Majitelia eshopov stále hľadali možnosť, ako zabezpečiť online platby s čo najnižšími nákladmi a najrýchlejšími prevodmi. Besteron im v tomto smere umožní všetko.

Pavol webtec.sk patrí medzi firmy s dlhoročnou históriou. Cez "ruky" vám prešli desiatky menších i väčších eshopov. Čo by podľa Vás nemalo chýbať e-shopu, ktorý sa chce presadiť medzi konkurenciou?
Mal by sledovať trendy a mať v pozadí ľudí, ktorí sa mu aktívne venujú aby mohol prinášať ovocie. Samozrejmosťou je okrem iného aj kvalitné technické riešenie, ktoré by malo fungovať v synergií s marketingovými nástrojmi a umožňovať zákazníkom nakúpiť čo najrýchlejšie bez toho, aby im vytváral prekážky v nákupnom procese. Odlíšeniu od konkurencia pomôže aj originálna kreatíva.
 
Trendy v online biznise sa menia rýchlejšie ako kedykoľvek v minulosti. Aké novinky môžeme očakávať v rámci webového developingu v najbližšej dobe?
Trend smeruje stále bližšie k mobilným zariadeniam. Tým nemám na mysli len mobily, tablety, ale aj hodinky, autá, TV a pod. Z technického hľadiska majú programátori rok čo rok širšie možnosti vývoja – ako však rastie počet týchto možností, rastú aj požiadavky pre weby a samotné programovanie bežného webu sa stáva komplexnejšie ako kedykoľvek predtým.
 
Besteron je vnímaný ako inovatívna služba, ktorá česko-slovenskom priestore online platobných brán do značnej miery udáva trendy. Čo bolo hlavným dôvodom, ktorý stál za vaším rozhodnutím odporúčať implementáciu služby Besteron na vaše projekty?
Majitelia eshopov stále hľadali možnosť, ako zabezpečiť online platby s čo najnižšími nákladmi a najrýchlejšími prevodmi. Vedeli sme im dať len odporúčania na existujúce služby, no neboli pre nich dostatočným riešením. Besteron im v tomto smere umožní všetko, čo si žiadali a nemusia si pri tom vôbec zakladať účty v rôznych bankách – stačí im jeden.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×