Michal Pastier: Besteron je svetovo unikátna odpoveď na problém s pomalými platbami. Wow!

1. Aké su momentalne trendy a inovácie v rámci online?

Stále veľa marketérov nevie sledovať a vyhodnocovať ROI v online a multi-channel komunikácii. V roke 2015 im chceme pomôcť s našimi novými nástrojmi. Tiež netreba zabúdať, že podľa Forbes sa do roku 2017 zvýši podiel tabletov a smart telefónov na 87% zo všetkých zariadení pripojených na internet. Znamená to, že marketing už naozaj bude o konzumácii cez mobil, nie počítač. Preto sa budú zvyšovať investície okrem sociálnych sietí najmä do video a obsahovej reklamy v médiách. Mobile-Friendly Content je out, nech žije Mobile-First.
 
2. S akými problémami sa vy, ako, kreatívny riaditeľ reklamnej agentúry najčastejšie stretávate?
 

Najčastejším problémom reklamnej agentúry je to, že kým iné firmy vyrobia produkt a ten marketujú, my naše produkty vyrábame denne. Navyše úplne nové, keďže pravidlá komunikácie sa menia pravidelne po tom, ako mení svoje produkty Google, alebo Facebook.
 
3. V agentúre ste stáli pri zrode niekolkých e-shopov. Pamätáte si ešte na prvé z nich? Keby ste ich mali porovnať s dnešnými, kde by ste našli najvačšie rozdiely?

Rozbiehali sme komunikáciu Martinus.sk a pracujeme s nimi už 5 rokov. Naučili sme sa, že cenová komunikácia je cesta do pekla vtedy aj dnes, ale ak pridáte emócie a pravidelne prekvapujete, klienti budú za vami stáť. Kampane ako Deň neprečítaných kníh, Zázračný telefón, Antistresová ovečka, Súťaž o 100 metrov bublinkovej fólie a najmä neuveriteľné nasadenie zamestnancov Martinusu robia z obchodu z knihami lovebrand.
 
4. Ste "ambasadorom" novej sluzby Besteron. Čím vás táto služba najviac zaujala? Akú jej predpovedáte budúcnosť ? 

Vo firme sa snažíme motivovať podnikateľov, aby mysleli za hranice Slovenska a verili si vo svoj svetový úspech. Besteron má všetky predpoklady, aby sa stal ich príkladom. To čo bolo absurdne drahé a pomalé, je zrazu absolútne jednoduché, rýchle, svetové.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×